- Register
- Sign In
- Agent Emailmatt@mattrudakgroup.com
- Agent Phone+1(205) 542-7860
- List
- Mixed
- Map
3,441 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$361,500
$361,500
2534 ACTON PARK LANE, Birmingham, AL 35243
Listed by ARC Realty Vestavia
$47,000
$59,900
21.5%1712 LONG 14TH STREET N, Bessemer, AL 35020
Listed by ARC Realty Vestavia
$61,500
$75,000
18.0%531 W LAKE DRIVE, Bessemer, AL 35020
Listed by ARC Realty Vestavia
$87,500
$100,000
12.5%2309 22ND ST ENSLEY, Birmingham, AL 35208
Listed by ARC Realty Vestavia
$30,000
$40,000
25.0%4405 12TH AVENUE, Birmingham, AL 35224
Listed by ARC Realty Vestavia
$167,500
$175,000
4.3%1812 DONAFRED ROAD, Fultondale, AL 35068
Listed by ARC Realty Vestavia
$45,000
$50,000
10.0%4621 13TH AVENUE N, Birmingham, AL 35212
Listed by ARC Realty Vestavia
$86,000
$90,000
4.4%6605 TENSAW COURT, Fairfield, AL 35064
Listed by ARC Realty Vestavia
$330,000
$330,000
4779 SANDPIPER LANE, Hoover, AL 35244
Listed by ARC Realty Vestavia
$280,250
$350,000
19.9%6938 LYNDON DRIVE ##, Birmingham, AL 35242
Listed by ARC Realty Vestavia
$385,000
$375,000
2.7%219 MOUNTAIN LAKE TRAIL, Alabaster, AL 35007
Listed by ARC Realty Vestavia
$17,500
$17,500
6605 TENSAW COURT, Fairfield, AL 35064
Listed by ARC Realty Vestavia
$689,000
$699,000
1.4%384 RICHARDSON ROAD, Jasper, AL 35504
Listed by ARC Realty Vestavia
$85,000
$85,000
1141 15TH STREET SW, Birmingham, AL 35211
Listed by ARC Realty Vestavia
$160,000
$150,000
6.7%6813 JAVA AVENUE, Birmingham, AL 35224
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$178,000
$175,000
1.7%8408 6TH AVENUE S, Birmingham, AL 35206
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$32,000
$32,000
1700 LEE AVENUE SW, Birmingham, AL 35211
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$115,000
$120,000
4.2%1244 15TH WAY SW, Birmingham, AL 35211
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$120,000
$125,000
4.0%1608 HATCHET AVENUE, Tarrant, AL 35217
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$395,000
$395,000
6864 TYLER CHASE DRIVE, Mccalla, AL 35111
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$89,500
$89,500
612 4TH AVENUE W, Birmingham, AL 35204
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$115,000
$110,000
4.5%2313 WESLEY AVENUE SW, Birmingham, AL 35211
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
$79,500
$79,500
1424 CREEL STREET, Midfield, AL 35228
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 144